1Prečo sú prešívané bundy silnou kategóriou pre značky
Len málo kategórií vrchného oblečenia kombinuje vysokú vnímanú hodnotu, silnú sezónnosť a širokú cenovú elasticitu tak efektívne ako prešívaná bunda. Jedna silueta sa môže predávať za 60 dolárov v masovom segmente alebo za 600 dolárov v technickom alebo módnom segmente, pričom rozdiel je takmer výlučne určený kvalitou výplne, vrchným materiálom a metódou výroby – tromi premennými, ktoré značka kontroluje vo fáze špecifikácie, a nie vo fáze návrhu.
Pre kupujúcich v segmente B2B to vytvára nezvyčajne priaznivé prostredie pre umiestnenie na trhu. Keďže hrejivá zložka (výplň) je v hotovom odeve neviditeľná, kupujúci silne reagujú na transparentnosť špecifikácií a overenie treťou stranou. Značky, ktoré na stránkach svojich produktov zverejňujú výplňovú silu, výplňovú hmotnosť a typ konštrukcie, konzistentne prekonávajú značky, ktoré opisujú svoje bundy iba z hľadiska štýlu.
Udržateľnosť je teraz špecifikáciou, nie marketingovým doplnkom
Výber materiálov, z ktorých sa skladá program nafukovacích zariadení, má merateľný vplyv na životné prostredie a priemysel ho začal kvantifikovať. Podľa údajov z hodnotenia životného cyklu zverejnených spoločnosťouMedzinárodný úrad pre páperie a perie (IDFB)Páperie má o 85 až 97 percent nižší vplyv ako polyester vo všetkých analyzovaných kategóriách vplyvu a približne 18-krát menší vplyv na zmenu klímy ako polyesterová výplň. IDFB v súčasnosti aktualizuje toto hodnotenie, aby po prvýkrát zahŕňalo recyklované páperie – signál, že obehové toky materiálov sa presúvajú z okrajovej oblasti do hlavného prúdu v získavaní výplní.
Toto je z obchodného hľadiska dôležité, pretože európski a severoamerickí maloobchodní kupujúci čoraz viac vyžadujú pred zaradením na trh zdokumentovaný pôvod materiálu.Štandard zodpovedného Down (RDS), spravovaný spoločnosťou Textile Exchange, zostáva dominantným rámcom reťazca zodpovednosti za páperie, zakazuje šklbanie zaživa a násilné kŕmenie a zároveň vyžaduje audit tretej strany v každej fáze dodávateľského reťazca od farmy až po hotový odev. SamostatneGlobálny štandard recyklácie (GRS)upravuje tvrdenia o obsahu recyklovaného materiálu pre vrchné tkaniny a syntetické výplne a vyžaduje minimálne 50 percent recyklovaného obsahu pre označovanie orientované na spotrebiteľa.
2Anatómia prešívanej bundy: Osem komponentov, ktoré definujú kvalitu
Prešívaná bunda je systém vzájomne pôsobiacich komponentov. Slabosť ktoréhokoľvek z nich znižuje výkonnosť celého odevu, a preto skúsení manažéri sourcingu posudzujú každý komponent ako samostatnú položku, a nie akceptujú jednu cenu za „prešívanú bundu“. Diagram nižšie zobrazuje osem komponentov, ktoré najpriamejšie určujú cenu, teplo, odolnosť a spokojnosť zákazníkov.
Každá z týchto ôsmich zložiek je rozhodnutím o špecifikácii s dôsledkami pre náklady. Vrchná vrstva určuje odolnosť a pocit na dotyk, výplň určuje pomer tepla k hmotnosti, konštrukcia prepážky určuje zachovanie loftu a odolnosť voči chladným miestam a balík lemovania (zips, manžeta, lem, podšívka) určuje vnímanú kvalitu v mieste predaja. Značky, ktoré všetkých osem položiek považujú za obchodovateľné položky, dosahujú konzistentne lepší pomer nákladov k výkonu ako značky, ktoré vyjednávajú iba o celkovej jednotkovej cene.
3Výber vrchnej látky: denier, väzba a povrchová úprava
Vrchná látka je najvrchnejšou vrstvou prešívanej bundy a plní tri súčasné úlohy: zadržiava výplň, odoláva oderu a poveternostným vplyvom a dodáva vizuálny a hmatový dojem, ktorý definuje pozíciu odevu na trhu. Jej výber si vyžaduje vyváženie hrúbky priadze, štruktúry väzby a použitých povrchových úprav.
Popierač a prečo je dôležitejší ako samotná váha
Denier meria lineárnu hustotu jednotlivých priadzí v tkanine. 20-denierový (20D) nylon využíva jemné priadze na výrobu ľahkej, pružnej, mierne priesvitnej tkaniny, ktorá je ideálna na zbaliteľnú alebo ultraľahkú prešívanú látku. Naproti tomu 70D nylonový Oxford používa hrubé priadze pre robustnú a oderuvzdornú vrstvu vhodnú na použitie v blízkosti pracovného oblečenia. Medzi týmito extrémami dominujú tkaniny 30D a 40D v strednej cenovej kategórii, pretože vyvažujú hmotnosť, odolnosť a cenu.
Dôležité je, že samotný denier neurčuje, či je látka odolná voči páperiu. Odolnosť voči páperiu pochádza z hustoty konštrukcie a povrchovej úpravy – zvyčajne ide o proces kalandrovania, ktorý mechanicky uzatvára medzery medzi niťami, alebo o živicový náter nanesený na rubovú stranu. Kalandrovaný ripstop s hustotou 20D môže byť odolnejší voči páperiu ako voľne tkaný taft s hustotou 40D.
| Špecifikácia plášťovej tkaniny | Približná hmotnosť (gsm) | Odolnosť voči pádom | Najlepšia aplikácia |
|---|---|---|---|
| 20D nylon Ripstop, kalandrovaný | 35 až 40 | Áno | Zbaliteľné, ultraľahké, vrstvené kúsky |
| 30D nylonový taft, kalandrovaný | 45 až 55 | Áno | Ľahké každodenné a mestské štýly |
| 40D nylon Ripstop, kalandrovaný | 60 až 70 | Áno | Stredne ťažký outdoor, lyžiarske stredisko, všeobecný maloobchod |
| 50D polyester, cirrovaná povrchová úprava | 75 až 85 | Áno | Trvalé príležitostné, cenovo orientované objemové programy |
| 70D nylon Oxford, PU povlak | 110 až 130 | Áno(potiahnutý) | Pracovné oblečenie priliehajúce k oblečeniu, odolné, priemyselné |
| 2L alebo 3L laminovaná membrána | 90 až 150 | Áno | Nepremokavé návleky, technické alpinistické, lyžiarske |
Povrchová úprava: DWR a vyššie
Odolná vodoodpudivá (DWR) úprava spôsobuje, že voda sa z povrchu páperia steká do guľôčok, namiesto toho, aby ho zmáčala. To je funkčne dôležité, pretože páperie stráca prakticky všetku izolačnú hodnotu, keď je mokré, takže udržiavanie povrchovej vlhkosti mimo výplne zachováva teplo aj v zmiešaných zrážkach. Väčšina programov výroby páperiek špecifikuje DWR úpravu, ktorá si zachováva 80 až 100 bodov v teste striekaním, keď je nová, s cieľovou odolnosťou pri domácom praní 80 bodov po piatich praniach.
Explicitne špecifikujte chemické zloženie DWR. Tradičné úpravy fluorokarbónmi s dlhým reťazcom (C8) sa postupne vyraďujú pod regulačným tlakom v EÚ a niekoľkých štátoch USA a väčšina značiek orientovaných na export teraz vyžaduje C6 alebo DWR bez fluóru. Továreň, ktorá bez opýtania štandardne používa C8, bude vyrábať odevy, ktoré sa na vašom cieľovom trhu nemusia dať predať.
4Výplňový materiál: páperie, syntetika alebo recyklovaný materiál
Výber výplne ovplyvňuje teplo, hmotnosť, stlačiteľnosť, cenu a – čoraz viac – aj príbeh udržateľnosti spojený s odevom. Neexistuje univerzálne správna odpoveď; správna výplň závisí od podnebia, v ktorom sa odev predáva, cenovej štruktúry kolekcie a materiálových záväzkov značky.
Pochopenie plniacej sily
Plnivosť meria objem v kubických palcoch, ktorý zaberá jedna unca páperia za štandardizovaných podmienok. Páperie s plnivosťou 550 je hustejšie a menej účinné na gram; páperie s plnivosťou 800 zachytáva viac vzduchu na jednotku hmotnosti, čím poskytuje rovnaké teplo s menšou plnivou hmotnosťou a lepšou stlačiteľnosťou. Plnivosť sa meria podľa protokolov vedených IDFB a európskou normou EN 12130 a nezávislými laboratóriami, ako napríkladIDFLvykonať testovanie a certifikáciu, ktoré potvrdzujú tvrdenia dodávateľa.
Plnivosť je len polovica rovnice. Celkové teplo je funkciou plnivosti vynásobenej hmotnosťou výplne – bunda s výplňou 650 gramov a 200 gramami páperia môže byť teplejšia ako bunda s výplňou 800 gramov a 120 gramami. Profesionálne technické batohy vždy uvádzajú oboje.
| Typ výplne | Výplňová sila | Pomer tepla k hmotnosti | Stlačiteľnosť | Výkon na mokrom povrchu | Relatívne náklady |
|---|---|---|---|---|---|
| Pohnite sa 80/20 | 550 | Stredné | Stredné | Chudobný | 1,0x (základná hodnota) |
| Pohnite sa 90/10 | 650 | Dobré | Dobré | Chudobný | 1,3x |
| Husacie páperie 90/10 | 700 | Veľmi dobré | Veľmi dobré | Chudobný | 1,8x |
| Husacie páperie 95/5 | 800 až 900 | Vynikajúce | Vynikajúce | Chudobný | 2,5x až 3,5x |
| Recyklované páperie (RDS alebo GRS) | 600 až 700 | Dobré | Dobré | Chudobný | 1,5x |
| Syntetický 100 g/m² | Neuvedené | Stredné | Nízka | Dobré | 0,6x |
| Syntetika 150 g/m² | Neuvedené | Dobré | Nízka | Dobré | 0,9x |
Syntetické výplne vymieňajú pomer tepla k hmotnosti a stlačiteľnosti za odolnosť voči vlhkému počasiu. V trvalo vlhkom prímorskom podnebí alebo v pracovných odevoch, kde odev môže zmoknúť a nedá sa spoľahlivo vysušiť cez noc, je syntetická výplň často správnym technickým rozhodnutím napriek jej nižšej účinnosti loftu. Mnoho značiek používa oboje: spodnú časť pre sucho-studené maloobchodné kanály a syntetickú pre mokro-studené a priemyselné kanály.
5Konštrukčné metódy: prešívané, prepážkové a zvárané
Spôsob konštrukcie určuje, ako je výplň držaná na mieste, a má obrovský vplyv na tepelnú izoláciu aj na jednotkové náklady. Tri dominantné prístupy – prešívaná, prepážková a zváraná – zaujímajú odlišné pozície na krivke výkon-cena.
| Stavebníctvo | Studené miesta | Zadržanie podkrovia | Náklady na prácu | Riziko úniku | Typické umiestnenie |
|---|---|---|---|---|---|
| Prešité | Áno, vo švíkoch | Nižšie | Nízka | Stredné | Vstup, módny, ľahký |
| Prepážka kanála | Minimálne | Vysoká | Stredné | Nízka | Stredná až prémiová, každý deň |
| Prepážka krabice | Žiadne | Najvyššia | Vysoká | Nízka | Technické, expedičné, vysokohorské |
| Zvárané / lepené | Žiadne | Vysoká | Stredná až vysoká | Veľmi nízke | Vodotesné, prémiové mestské |
6Možnosti prispôsobenia, ktoré odlíšia vašu značku
V kategórii, kde desiatky značiek predávajú vizuálne podobné siluety, sa odlišuje skôr špecifikáciami a detailmi než samotným tvarom. Najúčinnejšie mechanizmy prispôsobenia sa delia do štyroch skupín.
Silueta a strih
Šírka a orientácia prepážok je najrýchlejší spôsob, ako zmeniť vnímaný charakter odevu. Široké horizontálne prepážky pôsobia ležérne a módne; úzke prepážky pôsobia technicky; vertikálne alebo šípové rozloženie prepážok okamžite signalizuje odlišný dizajnový jazyk. Rovnako dôležité je aj hodnotenie strihu – blok európskeho strihu sa od bloku amerického strihu zmysluplne líši v obvode hrudníka, dĺžke rukávov a zníženom leme a značky predávajúce na oboch trhoch by mali špecifikovať, z ktorého bloku továreň pochádza.
Ozdoba a kovanie
Špecifikácia zipsu je vysoko viditeľný signál kvality. Zips značky YKK alebo ekvivalent s vlastným jazýčkom zvyšuje náklady na jednotku, ale podstatne zlepšuje vnímanú kvalitu. Ostatné hardvérové rozhodnutia – zapínanie na patentné gombíky, sťahovacie šnúrky, elastické manžety oproti suchým zipsom a vnútorné vrecká na médiá – každé prispieva k hodnoteniu kvality zákazníkom počas prvých tridsiatich sekúnd manipulácie s odevom.
Aplikácia brandingu
V prípade prešívaných búnd zahŕňajú možnosti brandingu tkané alebo potlačené štítky na krku, logá na hrudi s tepelným prenosom alebo vyšívané logá, vlastné ťahače zipsov, potlačenú podšívku a značkové balenie. Výšivka na prešívanej vrchnej časti vyžaduje podkladový stabilizátor, aby sa zabránilo krčeniu, takže značky by mali potvrdiť, že továreň má skúsenosti s vyšívaním konkrétne na páperových paneloch – čo je častý problém pre továrne, ktoré sú zvyknuté na odevy z plochej tkaniny.
Rozprávanie príbehov v hmotnom prostredí
Certifikácia materiálov je teraz legitímnym nástrojom na odlíšenie. Uvedenie páperia s certifikátom RDS, recyklovaného vrchného materiálu s certifikátom GRS aleboOEKO-TEX STANDARD 100Testovaná škrupina poskytuje maloobchodným kupujúcim a koncovým spotrebiteľom overiteľný dôvod, prečo si vybrať váš produkt pred necertifikovaným konkurentom v podobnej cenovej hladine. Tieto tvrdenia vyžadujú dokumentáciu, preto si rozsah certifikácie naplánujte už počas vývoja, a nie ich pridávajte až po výrobe.
7Výrobný proces: Od technického balenia až po odoslanie
Pochopenie postupnosti výroby pomáha kupujúcim stanoviť si realistické kalendáre a identifikovať, kde najčastejšie vznikajú oneskorenia. Typický program výroby prešívaných búnd na mieru prebieha v siedmich fázach.
Finalizujte všetky špecifikácie komponentov: vrchnú látku a denier, typ a hmotnosť výplne, spôsob konštrukcie, rozloženie prepážok, harmonogram orezania, triedenie veľkostí a požiadavky na označovanie. Toto je najdôležitejšia fáza – nejednoznačnosť v tomto prípade vedie k nákladom a oneskoreniu v každom nasledujúcom kroku.
Potvrďte dostupnosť látky a výplne a overte, či sú certifikačné dokumenty (certifikáty transakcií RDS, certifikáty rozsahu GRS, štítky OEKO-TEX) aktuálne a vzťahujú sa na konkrétne nakupované materiály.
Prvé vzorky sa vyrábajú na schválenie strihu, konštrukcie a vizuálneho vzhľadu. Väčšina programov vyžaduje jedno až dve kolá vzoriek. Kupujúci, ktorí schvália vzorky bez toho, aby ich nosili v chladných podmienkach, často zistia problémy s loftom alebo strihom až v praxi.
Ak to vyžaduje váš trh, odošlite potvrdzujúcu vzorku na laboratórne testovanie – overenie plniacej schopnosti, analýza zloženia a skríning obmedzených látok. Testovanie a certifikáciu plniacich materiálov vykonávajú laboratóriá tretích strán, ako napríklad IDFL.
Strihanie, prešívanie, plnenie, zatváranie, orezávanie a konečná úprava. Plnenie páperím prebieha v prostredí s kontrolovanou vlhkosťou s kalibrovanými stanicami na meranie hmotnosti plniaceho materiálu, pretože odchýlka hmotnosti plniaceho materiálu je najčastejšou príčinou nekonzistentnosti šarží.
Kontroly počas prešívania a zatvárania zachytávajú chyby, kým sú ešte opraviteľné. Záverečná kontrola overuje rozmery, rozloženie výplne, kvalitu stehov, presnosť označovania a súlad balenia s vašou normou AQL.
Kompresné balenie znižuje objem prepravy páperového oblečenia, ale nadmerné stlačenie môže dočasne sploštiť loft. Overte si spôsob balenia s výrobcom a pred fotografovaním v predajni alebo prezentáciou v showroome nechajte odevy úplne sa nafúknuť.
Celkový realistický kalendár od uzamknutia technologického balíka až po doručenie do skladu trvá približne 95 až 145 dní v prípade námornej prepravy alebo 70 až 115 dní v prípade leteckej prepravy. Značky, ktoré plánujú sezónne uvedenie na trh, by mali postupovať spätne od požadovaného dátumu naskladnenia a pridať dvoj- až trojtýždňovú rezervu na revíziu vzoriek, čo je práve oblasť, kde dochádza k najväčším sklzom.
8Normy kontroly kvality a testovania
Prešívané bundy majú poruchové režimy, ktoré sa nevyskytujú u plochých tkaných odevov. Presakovanie páperia, zrútenie loftu, posun prepážok a odchýlka hmotnosti výplne sú špecifické pre izolovanú konštrukciu a každý z nich si vyžaduje samostatný kontrolný protokol, a nie všeobecnú kontrolu kvality odevu.
| Testovací parameter | Riadiaci štandard | Typický prijateľný rozsah | Prečo je to komerčne dôležité |
|---|---|---|---|
| Plniaca sila | Skúšobné predpisy IDFB / EN 12130 | Malo by sa zhodovať so špecifikáciou v rozmedzí +/- 5 percent | Priamo určuje dôveryhodnosť tvrdenia o teple |
| Zloženie (pomer páperia a peria) | IDFB časť 3 | 90/10, 80/20 podľa špecifikácie | Presnosť označovania; nepravdivé tvrdenia vytvárajú právne riziko |
| Zákal (čistota) | IDFB | 500 mm alebo viac | Hygiena a kontrola alergénov |
| Kyslíkové číslo | IDFB | 10 mg na 100 g alebo menej | Označuje zvyškovú organickú hmotu |
| Odolnosť látky proti páperiu | ISO 12132-1 | 15 vlákien alebo menej | Zabraňuje reklamáciám a vráteniu tovaru z dôvodu úniku |
| DWR sprejový test | AATCC 22 / ISO 4920 | 80 až 100 bodov, keď je nový | Ochrana povrchových vôd v zmiešanom počasí |
| Rozptyl hmotnosti výplne | Riadenie výroby v priamom prenose | +/- 5 percent špecifikácie na panel | Konzistentnosť dávok naprieč veľkosťami a jednotkami |
Sociálny súlad je paralelnou požiadavkou pre väčšinu exportných programov.Amfori BSCIje najuznávanejší rámec sociálneho dodržiavania predpisov v európskych dodávateľských reťazcoch, ktorý pokrýva pracovný čas, mzdy, zdravie a bezpečnosť a mechanizmy na riešenie sťažností vo viac ako 120 krajinách. Overenie, či má váš výrobca aktuálny audit – a či sa audit vzťahuje na konkrétne výrobné miesto, nielen na obchodný subjekt – je štandardným krokom due diligence, ktorý podnikoví nákupcovia čoraz častejšie vyžadujú pred začlenením dodávateľa.
9Minimálne objednávacie množstvo, ceny a plánovanie dodacích lehôt
Programy prešívaných búnd majú vyššie minimálne objednávacie ceny (MOQ) ako mnohé iné kategórie vrchného oblečenia, a to najmä preto, že textilné továrne a dodávatelia výplní stanovujú vlastné minimálne objednávky, ktoré musí továreň agregovať. Pochopenie pôvodu týchto minimálnych cien pomáha kupujúcim vyjednávať realistické podmienky.
Odkiaľ pochádza MOQ
Minimálne objednávacie objednávky pre prešívané bundy sú ovplyvnené dvoma obmedzeniami. Po prvé, vrchná látka farbená na mieru sa zvyčajne vyrába v dĺžke minimálne 500 až 1 000 metrov, čo predstavuje približne 300 až 600 jednotiek bund v závislosti od veľkosti a siluety. Po druhé, dodávatelia výplní zvyčajne predávajú vo veľkom množstve, čo robí veľmi malé objednávky neefektívnymi. Práca s existujúcou skladovou látkou továrne a štandardnou špecifikáciou výplní dramaticky znižuje praktické minimálne objednávacie objednávky, a preto programy ODM postavené na overených továrenských návrhoch môžu často začínať na 100 až 300 kusoch na farebnú kombináciu.
| Typ programu | Typické MOQ | Čas odberu vzoriek | Dodacia lehota pre hromadné dodávky | Vplyv na cenu |
|---|---|---|---|---|
| ODM — existujúci dizajn, vlastná farba a logo | 100 až 300 kusov na farebnú kombináciu | 10 až 15 dní | 30 až 35 dní | Najnižšia |
| ODM — upravený dizajn, látka na mieru | 300 až 500 kusov | 15 až 20 dní | 35 až 45 dní | Mierne |
| OEM — kompletný zákazkový dizajn a technický balík | 500 až 1 000 kusov | 20 až 30 dní | 40 až 50 dní | Vyššia |
| OEM — program certifikovaných materiálov (RDS, GRS) | 500 až 1 000 kusov | 25 až 35 dní | 45 až 55 dní | Najvyššia |
Nákladové faktory, o ktorých sa oplatí rokovať
Náklady na výplň dominujú v zozname materiálov pre páperovú nadýchanú bundu a zvyčajne predstavujú 35 až 55 percent celkových jednotkových nákladov v závislosti od plnivosti a hmotnosti výplne. Vrchná látka je vo všeobecnosti druhou najväčšou zložkou. Praktickým dôsledkom je, že prechod z plnivosti 650 na 800 často zvyšuje jednotkové náklady výraznejšie ako zvýšenie plnivosti vrchnej látky z 30D na 40D. Ak je vaša cieľová maloobchodná cena pevná, najefektívnejším nástrojom na zmenu nákladov je zvyčajne plnivosť a hmotnosť výplne, a nie látka alebo lemovanie.
10Ako si vybrať výrobcu prešívanej bundy
Hodnotenie výrobcu prešívaných búnd si vyžaduje prehliadnutie všeobecných schopností výroby odevov na štyri kvalifikácie špecifické pre danú kategóriu.
1. Preukázané skúsenosti s izolovanou výstavbou
Požiadajte o výrobné referencie konkrétne pre páperové alebo syntetické zateplené vrchné oblečenie, nie pre všeobecné vrchné oblečenie. Prešívanie, plnenie a zadržiavanie páperia sú odlišné kompetencie. Požiadajte o fotografie plniacej miestnosti a opýtajte sa, ako sa overuje hmotnosť náplne na úrovni panelu – továreň, ktorá váži iba hotové odevy, nemôže kontrolovať odchýlky v šaržiach.
2. Rozsah certifikácie, ktorý zodpovedá vašim tvrdeniam
Overte si, či továreň má aktuálne certifikáty týkajúce sa materiálov, ktoré chcete špecifikovať – RDS pre páperie, GRS pre recyklovaný obsah, OEKO-TEX pre povrchovú vrstvu a amfori BSCI pre sociálnu súlad. Dôležité je overiť, či certifikát uvádza miesto výroby, nielen materskú obchodnú spoločnosť, a skontrolovať dátum exspirácie oproti vášmu výrobnému okienku.
3. Testovanie prístupu a disciplína dokumentácie
Opýtajte sa, ktoré externé laboratórium továreň využíva a či vie poskytnúť protokoly o testoch na úrovni šarže. Výrobca, ktorý pravidelne vydáva dokumentáciu o testoch, prejde procesom schvaľovania rýchlejšie a bude lepšie vybavený na preukázanie tvrdení, ak maloobchodný odberateľ vykoná audit vášho dodávateľského reťazca.
4. Čestná komunikácia ohľadom MOQ a časového harmonogramu
Buďte opatrní pri dodávateľoch, ktorí súhlasia s nezvyčajne nízkymi minimálnymi objednávacími lehotami alebo nezvyčajne krátkymi dodacími lehotami bez toho, aby vysvetlili, ako ich dosiahnu. V prípade zatepleného vrchného oblečenia agresívne sľuby bežne vedú k nahradeniu výplne, zníženiu hmotnosti výplne alebo vynechaniu testovania – nič z toho nie je viditeľné, kým tovar nepríde.
PASSION OUTERWEAR je divízia spoločnosti Quanzhou Donghuang Garment Co., Ltd. s viac ako 20-ročnými skúsenosťami s výrobou a obchodom s outdoorovým oblečením, pracovným oblečením a vyhrievaným oblečením. Naše programy prešívaných odevov fungujú v rámci dodávateľských reťazcov certifikovaných podľa BSCI, SMETA, GRS a OEKO-TEX a podporujeme ako ODM prispôsobenie z overených návrhov, tak aj kompletný vývoj OEM z vášho technologického balíka. Okrem zatepleného vrchného oblečenia vyrábame ajpracovné odevy na mieruavyhrievané oblečenie na mieruprogramy, ktoré umožňujú značkám konsolidovať viacero kategórií s jedným výrobným partnerom.
Často kladené otázky
Ste pripravení vytvoriť si vlastný program prešívaných búnd?
Spoločnosť PASSION OUTERWEAR vyrába prešívané bundy na mieru už od 100 kusov s možnosťou výberu materiálov certifikovaných podľa RDS a GRS, možnosťou box baffle a zváranej konštrukcie a kompletným testovaním na úrovni šarže. Pošlite nám svoj technický balíček alebo referenčnú vzorku – odpovieme vám do 24 hodín.
Vyžiadajte si cenovú ponuku a kontrolu technického balíka Zobraziť program OEM / ODM

