Veľkoobchodné ceny vyhrievaných búnd sa pohybujú od 25 do 110 a viac dolárov za jednotku FOB – ale číslo v cenovej ponuke vám nič nehovorí o tom, za čo v skutočnosti platíte.Dve bundy v rovnakej cenovej hladine môžu mať dramaticky odlišnú kvalitu komponentov, stav certifikácie a dlhodobú spoľahlivosť. Táto príručka poskytuje transparentný, položkový rozpis výrobných nákladov na vyhrievané bundy, cenových úrovní podľa úrovne špecifikácie a špecifických faktorov, ktoré ovplyvňujú nárast alebo pokles nákladov – aby kupujúci B2B mohli inteligentne vyhodnotiť cenové ponuky a efektívne vyjednávať.

16 komponentov, ktoré určujú cenu vyhrievanej bundy

Vyhrievaná bunda je viac než len látka a šitie – je to integrovaný systém textílií, elektroniky a batériovej technológie. Pochopenie toho, čo ovplyvňuje náklady na úrovni komponentov, je základom efektívneho vyjednávania cien a kompromisných rozhodnutí o špecifikáciách.

Zložka nákladov % z celkových nákladov Typický rozsah (FOB) Čo poháňa variácie
Vrchná tkanina a izolácia 20 – 30 % 5 – 22 dolárov Typ látky (polyester vs. 3L WP), izolácia (žiadna vs. páperová výplň), úprava DWR, vrstva tkaniny
Vykurovací systém 18 – 25 % 5 – 18 dolárov Počet zón, hustota uhlíkových vlákien, typ ovládača (tlačidlový vs. aplikačný), kvalita zapojenia
Batériový blok 15 – 22 % 4 – 15 dolárov Kapacita (mAh), zdroj batérie (tier 1 vs. generický), úroveň certifikácie, funkcie inteligentného BMS
Práca (strihanie/šitie/integrácia/kontrola kvality) 15 – 20 % 5 – 12 dolárov Región nákladov na pracovnú silu, zložitosť výroby, dôkladnosť kontroly kvality, úroveň automatizácie
Ozdoby a kovanie 8 – 12 % 2 – 6 dolárov Značkový zips (YKK verzus generický), kvalita gombíkov, sťahovacia šnúrka, suchý zips, reflexná páska
Balenie a branding 5 – 8 % 1,50 – 5 dolárov Visačka, polyetylénové vrecko vs. maloobchodná krabica, výšivka loga, štítok o starostlivosti, značkové balenie

Tieto percentá predstavujú priemer v rámci výroby vyhrievaných búnd strednej triedy. V základnej triede dominujú náklady na batérie a vykurovací systém, pretože sú menej obchodovateľné ako látka a práca. V prémiovej triede majú látka a izolácia väčší podiel, keďže značky investujú do technických materiálov a páperovej výplne.

2Veľkoobchodné cenové úrovne podľa úrovne špecifikácie

Veľkoobchodné ceny vyhrievaných búnd sú rozdelené do štyroch odlišných úrovní, pričom každá je definovaná špecifickou kombináciou materiálov, vykurovacím výkonom a pozíciou značky. Ide o ceny FOB (Free On Board) z továrne – nezahŕňajú dopravu, clá ani logistiku v krajine určenia.

Úroveň 1: Základná úroveň (25 – 38 USD FOB)

Tieto bundy používajú základné polyesterové škrupiny, 2-3 zónové vykurovanie z uhlíkových vlákien s jednotlačítkovými LED ovládačmi, batérie s kapacitou 4 800-5 000 mAh a štandardné zipsy kompatibilné s YKK. Vhodné pre propagačný tovar, diskontné maloobchodné kanály a cenovo citlivý elektronický obchod, kde sa maloobchodné ceny pohybujú okolo 60-90 USD. Kvalita sa v tejto triede výrazne líši – rozdiel medzi bundou za 25 a 38 USD je zvyčajne v kvalite batériových článkov a odolnosti šitia. Certifikácia v tejto triede môže byť obmedzená na základné CE/FCC; certifikácia BSCI/OEKO-TEX je menej častá.

Úroveň 2: Stredná kategória (38 – 65 USD FOB)

Toto je ideálny objem pre väčšinu kupujúcich vyhrievaných búnd v segmente B2B. Bundy majú kvalitnú softshellovú alebo nylonovú škrupinu s DWR povrchovou úpravou, 3-5 zónové vykurovanie z uhlíkových vlákien, 3-úrovňové ovládače s tlačidlovým ovládaním alebo základné ovládače s ovládaním cez aplikáciu, 7 500 mAh batérie s článkami 1. úrovne (Samsung, LG) a zipsy YKK alebo SBS. Tieto bundy majú zvyčajne plnú certifikáciu CE, FCC, RoHS, UN 38.3 a OEKO-TEX. Maloobchodné ceny sa pohybujú okolo 90-160 dolárov. Táto trieda ponúka najlepšiu rovnováhu medzi kvalitou produktu a ziskovou maržou pre špecializovaný maloobchod, outdoorové obchody a značkový e-commerce.

Úroveň 3: Prémiové technické (65 – 90 USD FOB)

Prémiové bundy využívajú technické 3-vrstvové vodeodolné a priedušné membrány (minimálne 10K/10K), 5-7 zónové vykurovanie s nezávislou správou zón ovládanou aplikáciou, inteligentné batérie s kapacitou 7 500 – 10 000 mAh s rýchlym nabíjaním cez USB-C PD, plne podlepené švy a prémiové kovanie. Tieto bundy majú komplexné portfólio certifikácií vrátane sociálnej zhody BSCI a SMETA. Maloobchodné ceny sa pohybujú okolo 160 – 280 USD. Vhodné pre predajcov technického outdoorového oblečenia, lyžiarske obchody, predajcov motocyklov a prémiové firemné programy pracovného oblečenia.

Úroveň 4: Vlajková loď/Luxusné (90 – 130 USD a viac FOB)

Vlajkové modely vyhrievaných búnd predstavujú vrchol súčasnej technológie vyhrievaných búnd: prémiová izolácia (800+ fill power down alebo Primaloft Gold), 7+ zónové inteligentné vykurovanie s adaptáciou teploty riadenou umelou inteligenciou, batérie s kapacitou 12 000 – 15 000 mAh, prémiové textílie (matné technické tkaniny, možnosti koženého lemovania) a kompletný súbor certifikácií plus súlad s normami výrobcu. Tieto bundy majú zvyčajne 2-ročnú záruku. Maloobchodné ceny sa pohybujú okolo 280 – 500+ dolárov. Vhodné pre luxusné outdoorové značky, vlajkové produkty obchodných domov a prémiové firemné darčeky.

Veľkoobchodné ceny vyhrievaných búnd: Porovnanie rozdelenia nákladov VSTUP 25 – 38 USD FOB Maloobchod: 60 – 90 USD 2-3 vykurovacie zóny Polyesterová škrupina 5 000 mAh batéria LED ovládač Základné CE/FCC 50 ks MOQ Štandardné balenie 6-mesačná záruka STREDNÝ ROZSAH 38 – 65 USD FOB Maloobchod: 90 – 160 USD 3-5 vykurovacích zón Softshell / nylon Batéria s kapacitou 7 500 mAh 3-úrovňové ovládanie / ovládanie pomocou aplikácie CE/FCC/RoHS/UN38.3 50-100 ks MOQ Vlastné branding 12-mesačná záruka PRÉMIOVÝ 65 – 90 USD FOB Maloobchod: 160 – 280 USD 5-7 vykurovacích zón 3L WP membrána Batéria s kapacitou 7,5 000 – 10 000 mAh. Inteligentné ovládanie pomocou aplikácie BSCI/SMETA/OEKO-TEX 100-200 ks MOQ Prémiové balenie 18-mesačná záruka VLAJKOVÁ LOD 90 – 130+ USD FOB Maloobchod: 280 – 500 USD a viac 7+ inteligentných zón Páperie / Primaloft Batéria s kapacitou 12 000 – 15 000 mAh. Adaptívne vykurovanie s umelou inteligenciou Kompletné portfólio certifikátov Minimálne objednávacie množstvo 200+ ks Luxusné balenie 24-mesačná záruka
Veľkoobchodné cenové úrovne vyhrievaných búnd s podrobnosťami o špecifikáciách | PASSION OUTERWEAR

3Ako objem objednávok ovplyvňuje jednotkovú cenu

Objemové zľavy pri výrobe vyhrievaných búnd sledujú predvídateľnú krivku riadenú ekonomikou obstarávania materiálu, efektivitou výrobnej linky a amortizáciou fixných nákladov. Pochopenie tejto krivky pomáha kupujúcim v segmente B2B plánovať stratégiu objednávok tak, aby dosiahli čo najlepšiu ekonomiku jednotky.

Množstvo objednávky Typická zľava oproti cene 100 kusov Hlavný faktor úspor B2B kontext
50 – 100 jednotiek Základná cena (bez zľavy) Príplatok za malosériovú výrobu Trhový test, uvedenie značky na trh, očkovanie vzorkami
200 – 500 jednotiek 5-10% zľava zo základu Minimálne objednané množstvo látky bolo splnené; nastavenie výrobnej linky sa amortizuje na viac jednotiek Prvá plná maloobchodná sezóna, pilotný podnikový program
500 – 1 000 jednotiek 10 – 18 % zľava zo základu Ceny látok pre veľké objemy, špecializovaná výrobná linka, zľava na množstvo batérií Zavedenie viacerých maloobchodných predajní, flotila stredne veľkých podnikov
1 000 – 3 000 jednotiek 18 – 25 % zľava zo základu Obstarávanie materiálu optimalizované pre kontajnery, nepretržitá výroba, stanovovanie cien OEM komponentov Národný maloobchodný program, zmluva pre veľké podniky
3 000 – 10 000+ jednotiek 25 – 35 % zľava zo základu Amortizácia nástrojov na zákazkové komponenty, špecializovaný výrobný tím, optimalizovaná logistika Viacročná podniková zmluva, partnerstvo s významnou značkou
Strategický pohľad:Najväčšie zníženie jednotkových nákladov nastáva medzi 100 a 500 kusmi (minimálne objednávacie množstvo látky je splnené) a opäť medzi 500 a 1 000 kusmi (vyhradená výrobná linka). Plánovanie vašej objednávky tak, aby ste dosiahli tieto prahové hodnoty – aj keby to znamenalo objednať si 6-mesačnú zásobu namiesto štvrťročnej – môže znížiť vaše jednotkové náklady o 10 – 18 %, čo sa priamo prejaví vo vašej hrubej marži.

4Skryté náklady: Čo cenové ponuky často vylučujú

Cenová ponuka od výrobcu len zriedka predstavuje celkové náklady na dodanie vyhrievaných búnd do vášho skladu alebo maloobchodných regálov. Kupujúci B2B, ktorí zohľadňujú iba jednotkovú cenu FOB, neustále podceňujú celkové náklady na dodanie o 25 – 40 %. Tu sú náklady, ktoré cenové ponuky bežne nezahŕňajú:

  • Medzinárodná nákladná doprava:Námorná preprava 6-metrového kontajnera (približne 1 500 – 2 500 vyhrievaných búnd) z Číny na západné pobrežie USA sa pohybuje od 2 500 do 4 500 dolárov v závislosti od sezóny a palivových príplatkov. Do Európy je rozpočet 3 000 – 5 500 dolárov. Letecká preprava menších objednávok (50 – 200 kusov) sa zvyčajne pripočítava k cene 4 – 8 dolárov za kus. Vždy si vyžiadajte aj odhad nákladov na prepravu spolu s cenovou ponukou produktu.
  • Dovozné clá a tarify:Vyhrievané bundy klasifikované pod kódom HS 6113.00 (odevy s elektrickým vykurovaním) majú zvyčajne colné sadzby 7 – 12 % v USA a 12 % v EÚ. Pred finalizáciou rozpočtu si overte presnú klasifikáciu HS a colnú sadzbu u svojho colného zástupcu.
  • Skladovanie a plnenie objednávok:Ak tovar neprijímate priamo vo svojom vlastnom zariadení, príjem, kontrola a skladovanie prostredníctvom tretej strany (3PL) si účtuje 1 – 3 doláre za jednotku.
  • Kontrola tretej strany:Pri objednávkach nad 500 kusov stojí predpredajná kontrola (SGS, Bureau Veritas alebo Intertek) 500 – 800 USD a dôrazne sa odporúča. Tieto náklady sa vzťahujú na jednu kontrolu, nie na kus.
  • Poplatky za vzorky a prototypy:Predprodukčné vzorky zvyčajne stoja 100 – 200 dolárov za kus a sú vratné pri hromadnej objednávke. Viaceré kôl odberu vzoriek (bežné počas vývoja OEM) môžu k celkovým nákladom projektu pridať 500 – 1 500 dolárov.
  • Obnovenie certifikácie:Ak sa konfigurácia vášho produktu zmení alebo platnosť certifikácií vyprší uprostred výroby, poplatky za obnovenie sa môžu pohybovať od 500 do 3 000 USD v závislosti od rozsahu certifikácie. Overte si platnosť certifikácie u výrobcu.

5Ako vyhodnotiť a vyjednať cenovú ponuku na vyhrievanú bundu

Efektívne vyjednávanie začína pochopením toho, čo porovnávate. Keď dostanete cenové ponuky od viacerých výrobcov, použite tento rámec na ich porovnanie:

Krok 1: Vyžiadajte si položkový rozpis nákladov

Trvajte na položkovej cenovej ponuke, ktorá oddeľuje náklady na látku, náklady na vykurovací systém, náklady na batérie, prácu, lemovanie a balenie. Výrobca, ktorý nemôže alebo nechce poskytnúť toto rozdelenie, buď skrýva ziskovú maržu, alebo nemá systémy na sledovanie nákladov na efektívne riadenie výroby – oboje je problém.

Krok 2: Overenie zhody špecifikácií komponentov v cenových ponukách

Keď je jedna cenová ponuka o 15 % nižšia ako iná, rozdiel je takmer vždy v komponentoch – látka nižšej kvality, necertifikované batérie alebo menej vykurovacích zón. Vytvorte porovnávaciu tabuľku s uvedením špecifikácie každej súčasti a overte, či porovnávate ekvivalentné produkty. Cenová ponuka 42 dolárov s batériou Samsung s kapacitou 7 500 mAh je výhodnejšia ako cenová ponuka 37 dolárov s bežnou batériou s kapacitou 5 000 mAh.

Krok 3: Potvrďte, čo je zahrnuté a čo nie

Výslovne sa každého výrobcu opýtajte: (a) Zahŕňa cenová ponuka všetky certifikácie? (b) Zahŕňa zákazkové označenie a balenie? (c) Aká je záručná doba a čo pokrýva? (d) Sú poplatky za vzorky zahrnuté alebo sú dodatočné? Pred porovnaním cien štandardizujte zahrnuté položky.

Krok 4: Rokujte o objemovom záväzku, nie o jednotkovej cene

Najefektívnejším prístupom k vyjednávaniu je zaviazať sa k 12-mesačnej prognóze objemu, než sa dohadovať o jednotkovej cene pre jednu objednávku. Napríklad: dohodnite sa na cene 48 USD/kus pre objednávky 100 kusov so zdokumentovanou objemovou úrovňou, ktorá znižuje cenu na 42 USD/kus pri 500 kusoch a 38 USD/kus pri 1 000 kusoch – a zaviažte sa k dosiahnutiu prahu 1 000 kusov do 12 mesiacov. Tento prístup zosúlaďuje výrobcu s vaším rastom a odmeňuje obe strany.

PASSION OUTERWEAR poskytujepoložkové ceny vyhrievaného oblečenia OEM/ODMs transparentným rozpisom nákladov, čo umožňuje kupujúcim B2B robiť plne informované rozhodnutia o obstarávaní.

6Pomer cena-výkon: Čo získate v každej cenovej relácii

Každá cenová úroveň prináša špecifickú hodnotovú ponuku. Optimálna voľba závisí od vášho distribučného kanála a očakávaní cieľových zákazníkov.

Veľkoobchodná cena Čo získate Najlepší kanál Potenciál hrubej marže
28 – 35 dolárov Funkčná vyhrievaná bunda, obmedzené funkcie, základná certifikácia Zľavnený maloobchod, propagačné akcie, predajcovia na trhovisku 30 – 40 % marža pri maloobchodnom predaji 50 – 60 USD
42 – 55 dolárov Kvalitná vyhrievaná bunda strednej triedy, kompletné certifikácie, spoľahlivá batéria Špecializovaný maloobchod, značkový e-commerce, firemné programy Marža 45 – 55 % pri maloobchodnom predaji 90 – 130 USD
65 – 85 dolárov Prémiová technická bunda, špičkové materiály, inteligentné funkcie Predajcovia outdoorových produktov, lyžiarskych obchodov, prémiového pracovného oblečenia 50 – 60 % marža pri maloobchodnom predaji 160 – 250 USD
95 – 120 dolárov Vlajkový produkt, pokročilá technológia, luxusné umiestnenie Obchodné domy, luxusné vonkajšie darčeky, firemné darčeky 55 – 65 % marža pri maloobchodnom predaji 300 – 500 USD

Pre väčšinu kupujúcich B2B vstupujúcich do kategórie vyhrievaných búnd ponúka stredná cenová kategória 42 – 55 USD najlepšiu kombináciu kvality produktu, úplnosti certifikácie a hrubej marže. Začatie na vyššej cenovej hladine (prémiová úroveň) riskuje obmedzenie adresovateľného trhu; začatie na nižšej úrovni (vstupná úroveň) riskuje problémy s kvalitou produktu, ktoré poškodia vašu značku skôr, ako si vybuduje dôveryhodnosť.

7Porovnanie cien OEM a ODM

Voľba medzi OEM (váš návrh, výroba z továrne) a ODM (návrh z továrne, vaša značka) má značné dôsledky pre náklady:

  • Cenová výhoda ODM:O 15 – 25 % nižšie jednotkové náklady ako u výrobcu originálnych dielov (OEM) pri ekvivalentných špecifikáciách vďaka existujúcej knižnici vzorov v továrni, predkvalifikovanému dodávateľskému reťazcu materiálov a znalosti návrhu na výrobnej linke. ODM tiež eliminuje poplatky za vývoj vzorov (500 – 2 000 USD) a znižuje počet cyklov odberu vzoriek z 2 – 3 na 1 – 2.
  • Nákladové komponenty OEM podľa rozpočtu:Vývoj a klasifikácia vzorov (800 – 2 500 USD v závislosti od zložitosti návrhu), 2 – 3 kolá vzoriek (150 – 300 USD za vzorku), príplatky za minimálne objednávacie množstvo látky na mieru, ak vami vybraná látka nie je v štandardnej knižnici továrne, a dlhšie dodacie lehoty (8 – 12 týždňov oproti 3 – 5 týždňom pre ODM).
  • Hybridný prístup:Mnoho úspešných značiek začína s ODM pre vstup na trh a potom v druhej alebo tretej sezóne prechádzajú kľúčové SKU na vývoj OEM, hneď ako majú údaje o predaji a spätnú väzbu od zákazníkov, ktoré odôvodňujú investíciu OEM. Tento prístup minimalizuje finančné riziko počas fázy overovania a zároveň zachováva možnosť vyvinúť skutočne diferencované produkty neskôr.

Často kladené otázky

Prečo sa ceny vyhrievaných búnd medzi výrobcami tak líšia?
Hlavnými faktormi, ktoré ovplyvňujú cenové rozdiely, sú: (1) Kvalita batériových článkov – články Samsung/LG prvej úrovne stoja 2 až 3-krát viac ako generické články a sú najväčším rozdielom v spoľahlivosti a bezpečnosti. (2) Kvalita vykurovacích telies – hustota a zapuzdrenie uhlíkových vlákien určujú životnosť; lacnejšie články sa umývaním rýchlejšie degradujú. (3) Stav certifikácie – certifikované výrobky nesú náklady na dodržiavanie predpisov, ktorým sa necertifikované výrobky vyhýbajú. (4) Režijné náklady výrobcu – priami výrobcovia majú nižšie režijné náklady ako obchodné spoločnosti, ktoré pridávajú 15 – 25 % maržu. Pri porovnávaní cien sa uistite, že porovnávate ekvivalentné špecifikácie, nielen konečné výsledky.
Aká je rozumná veľkoobchodná cena za kvalitnú vyhrievanú bundu?
Pre kvalitnú vyhrievanú bundu strednej triedy (softshellová, 5-zónové vyhrievanie, batéria Samsung s kapacitou 7 500 mAh, plná certifikácia CE/FCC/RoHS/UN 38.3/OEKO-TEX) je férová veľkoobchodná cena FOB pri odbere 100 – 200 kusov 42 – 55 USD za kus. Táto cenová hladina prináša produkt, ktorý je spoľahlivý, certifikovaný a podporuje zdravú maloobchodnú maržu s odporúčanou maloobchodnou cenou 90 – 130 USD. Cenové ponuky výrazne pod týmto rozpätím (pod 35 USD) takmer určite ohrozujú kvalitu batérie, úplnosť certifikácie alebo oboje. Cenové ponuky nad 65 USD by mali prinášať prémiové materiály a vlastnosti, ktoré odôvodňujú prémiu. V PASSION OUTERWEAR poskytujemetransparentné ceny OEM/ODMs úplným zverejnením špecifikácie.
Platím viac za malé počiatočné objednávky?
Áno. Malé objednávky (50 – 100 kusov) majú príplatok za kus približne 10 – 20 % v porovnaní s cenou za 500 kusov. Tento príplatok odráža fixné náklady na nastavenie výrobnej linky a obstaranie materiálu, ktoré sa amortizujú na menší počet kusov. Dobrý výrobca však bude štruktúrovať odstupňované ceny, ktoré odmeňujú rast objemu – vaša počiatočná objednávka na 100 kusov má vyššie jednotkové náklady, ale následné objednávky profitujú z objemových zliav pri škálovaní. Vyhnite sa výrobcom, ktorí požadujú veľké minimálne objednávkové objednávky vopred alebo ktorí neponúkajú transparentné ceny na základe objemu. PASSION OUTERWEAROEM/ODM programzačína na 50 kusoch s jasnými cenovými úrovňami pre objemy.
Koľko by som mal rozpočtu vyčleniť na dopravu a clo okrem ceny FOB?
Vo všeobecnosti sa v rozpočte na celkové náklady na prepravu (doprava + clá + colné sprostredkovanie + logistika v cieľovej krajine) počíta s 25 – 35 % nad rámec ceny FOB. Pri bunde FOB za 50 USD sa námorná preprava účtuje približne o 1,50 – 2,50 USD za jednotku, dovozné clá o 4 – 6 USD (pri sadzbe cla 8 – 12 %), colné sprostredkovanie o 0,25 – 0,50 USD za jednotku a logistika v cieľovom mieste (príjem do skladu, doručenie na poslednú míľu do vášho zariadenia) o 1 – 2 USD za jednotku. Celkové náklady na prepravu: približne 57 – 62 USD za jednotku, čo je o 14 – 24 % viac ako FOB. Letecká preprava to výrazne zvyšuje – v prípade letecky prepravovaných objednávok sa účtuje o 35 – 50 % viac ako FOB.
Aká je najefektívnejšia úroveň špecifikácií pre novú značku vyhrievaných búnd z hľadiska nákladov?
Pre novú značku vstupujúcu na trh s vyhrievanými bundami je stredná trieda špecifikácií (42 – 55 USD FOB) najefektívnejším východiskovým bodom z hľadiska nákladov. Táto trieda prináša: kvalitný produkt, ktorý generuje pozitívne recenzie zákazníkov (základ dôveryhodnosti značky), plné certifikácie, ktoré umožňujú maloobchodnú distribúciu bez rizika nedodržiavania predpisov, maloobchodnú cenu (90 – 130 USD), ktorá zachytáva širokú zákaznícku základňu, a hrubú maržu 45 – 55 %, ktorá podporuje reinvestície do marketingu a zásob. Začiatok na vstupnej úrovni riskuje problémy s kvalitou produktu, ktoré poškodzujú reputáciu značky. Začiatok na prémiovej úrovni riskuje úzky adresovateľný trh, ktorý obmedzuje počiatočnú rýchlosť predaja. Pridajte jednu prémiovú SKU v druhej sezóne, keď vaša značka získa na popularite.
Môžem získať fixnú cenu na 12 mesiacov?
Väčšina výrobcov dodrží stanovenú cenu 90 – 120 dní. Pre 12-mesačnú dohodu o pevnej cene zvyčajne potrebujete záväzok k objemu – buď jednu veľkú objednávku, alebo zdokumentovaný štvrťročný harmonogram nákupov. Ceny surovín (najmä polyesteru, nylonu a batériových článkov) kolíšu a výrobcovia sa zdráhajú podstupovať riziko súvisiace s cenou komodít bez záväzku k objemu. V spoločnosti PASSION OUTERWEAR ponúkame 12-mesačné cenové dohody pre klientov so zdokumentovanými štvrťročnými harmonogramami objednávok s objemom viac ako 200 kusov za štvrťrok s mechanizmom úpravy cien viazaným na zdokumentované zmeny nákladov na suroviny presahujúce 5 %.
Andy Liu
Andy Liu
Manažér predaja | QUANZHOU PASSION CLOTHING
Viac ako 20 rokov skúseností s hromadnou výrobou s vlastnou továrňou, certifikovanou BSCI. Špecializujeme sa na veľkoobchodnú a B2B distribúciu vyhrievaného oblečenia pre globálne trhy. Spojte sa naLinkedIn.

Získajte cenovú ponuku na priehľadnú vyhrievanú bundu

Spoločnosť PASSION OUTERWEAR poskytuje položkové ceny FOB s úplným zverejnením špecifikácií, certifikačnou dokumentáciou a odstupňovanými objemovými úrovňami od 50 kusov. Podeľte sa o svoje požiadavky na produkt – my vám do 24 hodín odpovieme s podrobnou cenovou ponukou, ktorú si môžete vyhodnotiť podľa tejto príručky.

Vyžiadať si cenovú ponuku Zobraziť cenník OEM/ODM