Zbaliteľná nafukovacia deka žije alebo zomrie na jednom sľube: musí zmiznúť vo vlastnom vrecku a vrátiť sa von ako nová.Pre maloobchodné predajne cestovných potrieb, letecké spoločnosti, programy bezcolného obchodu a outdoorové značky, ktoré sa zameriavajú na pomer tepla a hmotnosti, je tento sľub technickou špecifikáciou – zbalený objem, kompresná návratnosť, plnivosť a hmotnosť látky pôsobia vzájomne a bunda, ktorá nesplní ani jeden z nich, v regáli zlyháva. Táto príručka vysvetľuje, ako voľnopredajcovia špecifikujú ľahkú zbaliteľnú prešívanú bundu pre OEM výrobu: čísla, ktoré definujú „zbaliteľnosť“, ako si vybrať plnivosť a hmotnosť, aké ultraľahké materiály vyžadujú od šijacej linky, ktoré vlastnosti sú pre cestovateľov skutočne dôležité a ako otestovať tvrdenie o kompresii skôr, ako to za vás urobí váš zákazník.

1Prečo sú baliteľné prešívané tašky rastúcou kategóriou pre cestovný maloobchod

Komerčná logika zbaliteľnej prešívanej bundy je jednoduchá: rieši problém s balením, ktorý má každý cestovateľ, a takmer žiadny iný odev ho nerieši. Cestujúci chce v cieľovej destinácii teplo, nie váhu v kufri; letecká spoločnosť chce bezcolný tovar, ktorý sa zmestí do hornej priehradky; predajca outdoorového oblečenia chce strednú vrstvu, ktorá sa zmestí do denného batohu, kým ju nepotrebuje. Tá istá bunda slúži všetkým trom aspektom, a preto sa zbaliteľná prešívaná bunda stala neoddeliteľnou súčasťou cestovného ruchu, letiskových predajní a e-commerce produktov.

Pre veľkoobchodných kupujúcich má táto kategória dve atraktívne štrukturálne vlastnosti. Po prvé, je do značnej miery nezávislá od sezóny: zbaliteľné bundy sa predávajú aj na jar a v jeseni, nielen počas hlbokej zimy, čo splošťuje krivku dopytu a zlepšuje obrat zásob. Po druhé, kompresné balenie dramaticky znižuje objem prepravy – zbaliteľný páperový odev sa stlačí na zlomok svojho objemu v nafúknutom stave a dokonca aj štandardná kompresia polyetylénovým vreckom znižuje objem prepravy o 40 až 60 percent, čo priamo znižuje náklady na prepravu na jednotku v rámci kontajnerových programov. Táto kategória odmeňuje továrne, ktoré dokážu dodržať jemné tolerancie pri ľahkých materiáloch, čo je presne ten rozdiel v kapacitách, ktorý oddeľuje špecialistu na ultraľahké oblečenie od bežnej továrne na vrchné oblečenie.

Dôsledky pre kupujúceho:Programy s možnosťou balenia sa vyhrávajú na základe pomeru tepla k hmotnosti a veľkosti v balení, nie na základe ceny za kilogram páperia. Dve cenové ponuky s rovnakou výplňovou hmotnosťou sa môžu výrazne líšiť v objeme v balení, pretože jedna používa páperie s výplňou 800 a povrchovú vrstvu 10D a druhá používa páperie s výplňou 650 a povrchovú vrstvu 30D. Špecifikujte výsledné metriky – objem v balení a celkovú hmotnosť odevu – nielen vstupné údaje.

2Definovanie „zabaliteľného“: Čísla, ktoré by mali kupujúci špecifikovať

„Zabaliteľný“ nemá žiadnu právnu definíciu, a práve preto musí byť definovaný vo vašom technologickom balíku. Priemysel pracuje s tromi číslami a dôveryhodná špecifikácia ich všetky zahŕňa.

Tri dôležité metriky

Celková hmotnosť odevu.Skutočná ultraľahká zbaliteľná prešívaná taška váži vo veľkosti L 200 až 350 gramov; ľahká cestovná prešívaná taška váži 350 až 500 gramov. Pod približne 200 gramami sa nachádzate v prémiovom horolezeckom území s 7D tkaninami a vysokou plnivosťou – krásne, drahé a ľahko sa poškodia. Väčšina cestovných programov sa zameriava na 250 až 400 gramov.

Zabalený objem.Merané v litroch, keď je bunda stlačená do vrecka alebo vrecka a stlačená na opakovateľný objem, je zbalená veľkosť číslo, ktoré bundu predáva na regáli. Praktický porovnávací rebríček: 400-gramová bunda so strednou výplňou sa zbalí približne na 1,8 až 2,2 litra; dobre vyrobená 300-gramová bunda s 800 výplňami sa zbalí približne na 1,2 až 1,5 litra; najlepšie ultralehké bundy vo svojej triede idú pod jeden liter. Rozmery vreciek v centimetroch komunikujú to isté v reklame na predajňu – marketingovým cieľom je valec zhruba o veľkosti 500 ml fľaše na vodu.

Kompresný pomer.Objem v zbalenom stave delený objemom v nafúknutom stave meria, ako efektívne sa bunda stláča a – čo je dôležité – ako dobre sa regeneruje. Typické pomery pre cestovné prešívané bundy sa pohybujú od 1:4 do 1:6. Pomer je menej dôležitý ako regenerácia: bunda, ktorá sa skvele stláča, ale trvá tri dni, kým sa znovu nafúkne, zlyhala vo svojej funkcii.

Úroveň programu Cieľová hmotnosť (veľkosť L) Výplňová sila Hmotnosť plnenia Balený objem Typické umiestnenie
Výhodné cestovanie 450 až 550 g 600 bodov FP 130 až 160 g 2,2 až 2,8 l Maloobchodný predaj s veľkoobchodným predajom, propagačné balíčky
Hlavné cestovanie 320 až 420 g 700 bodov FP 90 až 120 g 1,5 až 2,0 l Cestovný maloobchod, hlavný sortiment elektronického obchodu
Prémiový ultraľahký 230 až 300 g 800 bodov FP 70 až 95 g 1,0 až 1,4 l Špecialita na vonkajšie použitie, prémiové darčeky
Vrcholová úroveň < 230 g 850 až 900 bodov v skratke 60 až 80 g < 1,0 l Horolezecké značky, halo produkt

Diagram nižšie znázorňuje, ako si tá istá trieda tepla vedie v rámci jednotlivých úrovní – a prečo je pri zbalenej veľkosti dôležitá plniaca sila, nie plniaca hmotnosť.

Zbalený objem: Rovnaká tepelná trieda, tri zostavy Orientačné objemy vo veľkosti L pri balení; vyššia plnivosť prenáša viac tepla do menšieho priestoru 2,5 l 600 bodov FP 150 g náplň · 480 g plášť Zostavenie hodnotného cestovania 1,7 l 700 bodov FP 110 g náplň · 360 g plášť Základná cestovná zostava 1,2 l 800 bodov FP 85 g náplň · 275 g plášť Prémiová ultraľahká konštrukcia 500 ml fľaša pre mierku (~0,6 l)

3Stratégia plnenia: Výber pomeru tepla k hmotnosti a plniacej sily

Plnivosť je číslo, ktoré určuje ekonomiku a zároveň výkon zbaliteľnej bundy. Meria objem v kubických palcoch, ktorý jedna unca páperia naplní pri štandardizovanom teste, takže vyššia plnivosť znamená viac tepla na gram – a v prípade zbaliteľnej bundy menej materiálu na stlačenie.Medzinárodný úrad pre páperie a periezverejňuje protokoly testovania v tomto odvetví, ktoré stoja za meraním plniacej schopnosti, a poznamenáva, že páperie má tiež výnimočný profil udržateľnosti: hodnotenie jeho životného cyklu zistilo, že páperie má o 85 až 97 percent nižší vplyv na životné prostredie ako polyester vo všetkých analyzovaných kategóriách a približne 18-krát nižší vplyv na zmenu klímy – čo je užitočná vrstva príbehu pre cestovné značky propagujúce spotrebu ľahších cestovných potrieb.

Prispôsobenie náplne programu

Pre základné cestovné programy je 700-gramová výplň z páperia/peria v pomere 90/10 s 90 až 120 gramami výplne vo veľkosti L najvhodnejšou špecifikáciou: poskytuje skutočné trojročné teplo za strednú trhovú cenu. Prechodom na 800-gramovú výplň sa znižuje približne o 25 gramov výplne pre ekvivalentné teplo a zbalený objem sa znižuje približne o tretinu, ale cena páperia sa neúmerne zvyšuje, pretože várky s 800-gramovou výplňou sú vzácnejšie. Pod 700-gramovou výplňou zbalený objem rýchlo rastie a tvrdenie o „zbaliteľnosti“ sa začína zdať kozmetické – 600-gramová výplň so 150 gramami výplne stále funguje pre cenovo dostupný maloobchod, ale mala by sa predávať ako „ľahká“, nie „ultraľahká“.

Každá dávka by sa mala overovať, nie predpokladať. Nezávislé laboratóriá, ako napríkladIDFLotestovať plniacu schopnosť, zloženie, kyslíkové číslo a zákal a dvakrát otestovať vzorky vo svojich globálnych laboratóriách na potvrdenie výsledkov – rozumná požiadavka pre špecifikáciu, ktorej celá hodnotová ponuka spočíva na tom, že páperie spĺňa deklarované parametre. Pri každej hromadnej zásielke vyžadovať protokoly o testoch na úrovni šarže a v technickom balení uviesť minimálnu plniacu schopnosť s toleranciou, ktorú vaša kontrola skutočne vynúti.

Tip na špecifikáciu:Plnivosť uveďte ako dve čísla – plnivosť (kvalita) a plniacu hmotnosť na veľkosť (množstvo). Úprava plniacej hmotnosti v rámci veľkostnej rady približne o 11 až 12 percent na krok veľkosti udržiava konzistentné teplo od S do 2XL a zabraňuje klasickej sťažnosti cestovných búnd, že veľkosť XL sa zdá byť chladnejšia ako vzorka.

4Ultraľahké vrchné tkaniny a ich požiadavky na výrobu

Vrchná tkanina je druhou polovicou rovnice zbaliteľnosti a práve v nej si ľahké programy získavajú svoju reputáciu v oblasti výroby. Hmotnosť vrchnej tkaniny ovplyvňuje objem zbaleného materiálu takmer rovnako ako výplň: prechod z vrchnej tkaniny s gramážou 40 g/m² na vrchnú tkaninu s gramážou 20 g/m² uberá z odevu 40 až 60 gramov a viditeľne zmršťuje stlačený zväzok.

Výber popierača

Praktický rebrík sa pohybuje od 7D do 10D pre prémiové ultralehké bundy, od 15D do 20D pre základnú cestovnú triedu a od 30D do 40D pre cenovo dostupné programy, kde hlavnú úlohu hrá odolnosť a cena. Ľahšie nie je automaticky lepšie: 7D nylon vytvára bundu, ktorá sa zbalí do balíka veľkosti citróna, ale zachytáva sa o bezpečnostné pásy a zúbky zipsu. Pre cestovné predajne – kde sa odevy opakovane skúšajú a dotýkajú sa ich stovky zákazníkov – je racionálnou predvoľbou 15D až 20D ripstop nylon alebo polyester s nepremokavou konštrukciou s odolnou vodoodpudivou úpravou proti mrholeniu.

Dôsledky prechodu na ľahkú výrobu

Ultraľahké materiály predstavujú skutočné obmedzenia na šijaciu linku. Veľkosti ihiel sa znižujú na 9 až 11, rýchlosť šitia sa pri dlhých švoch znižuje, aby sa zabránilo spájaniu jemnej priadze teplom z ihiel a prítlačné pätky s nízkym trením zabraňujú ťahaniu látky. Hustota stehov sa zvyčajne pohybuje okolo 10 až 12 stehov na centimeter pre švy odolné voči prepadnutiu a rozostupy kanálikov pri prešívaní sú skutočným dizajnérskym rozhodnutím: užšie kanáliky (6 až 8 centimetrov) stabilizujú výplň a zabraňujú tvorbe studených miest, keď sa bunda opakovane stlačí a nafúkne, zatiaľ čo širšie kanáliky sa lepšie nafúknu a zbalia sa do menších rozmerov. Väčšina úspešných cestovných zostáv používa ako kompromis kanáliky so šírkou 7 až 10 centimetrov.

Možnosť škrupiny Hmotnosť (gsm) odolný voči pádom Pocit v ruke Trvanlivosť Index nákladov
10D ripstopový nylon 26 až 30 Vynikajúce Ultra mäkký Nízka – náchylná na zaseknutie 145
15D taftový nylon 32 až 36 Vynikajúce Mäkký Mierne 125
20D ripstopový nylon 38 až 45 Veľmi dobré Chrumkavý Dobré 110
20D ripstop recyklovaný polyester 40 až 46 Veľmi dobré Chrumkavý Dobré 118
30D taftový polyester 52 až 60 Dobré Štruktúrované Vysoká 100

5Dizajnové prvky, ktoré sú pre cestujúcich skutočne dôležité

Baličské programy ľahko zhromažďujú požiadavky na funkcie; tých, ktoré sa rozhodnú pre opakovaný nákup, je menej a oplatí sa ich obhajovať v technologickom balíku.

Úložné vrecko.Najdôležitejšia vlastnosť. Obojstranné zipsové vrecko na ruku, ktoré sa prevráti a zmestí sa doň celá bunda – vrátane kapucne – umožňuje úplne odstrániť vrecko, čo znamená, že nemáte čo stratiť a bunda sa zbalí za dve sekundy. Otvor vrecka musí byť dostatočne veľký (26 centimetrov alebo viac), inak s ním budú používatelia bojovať, a zips musí plynulo prechádzať z oboch koncov, pretože cestovatelia stláčajú bundu jednou rukou.

Kapucňa a nastaviteľnosť.Pevná, ľahko izolovaná kapucňa dodáva teplo na gram, čo sa nezhoduje so žiadnym iným prvkom, a stláča sa do plochého lemovania. Nastaviteľné elastické šnúrky na leme utesňujú mikroklímu pred vetrom na letiskových plochách a večerných terasách; obojsmerný predný zips umožňuje bunde vetrať počas sedenia – malý detail, ktorý si cestujúci v leteckej doprave všimnú.

Hmotnostná disciplína v trimoch.Každý gram v hardvéri je gram, ktorý treba stlačiť. Vinuté zipsy s tenkou páskou, nízkoprofilové zámky na šnúrky a tepelne prenosné štítky namiesto tkaných ušetria gramy bez zmeny vzhľadu. Tichým testom dobre navrhnutej cestovnej prešívanej tašky je, že ozdobné prvky zmiznú v špecifikácii.

Anatómia nižšie ukazuje, kde sa tieto funkcie nachádzajú v cestovnej zostave pripravenej na produkciu.

Anatómia zbaliteľného cestovného puffera pripraveného na výrobu Cieľová konštrukcia: 700 FP, 110 g výplň, 20D ripstop shell, celkovo 340 g vo veľkosti L Pevná izolovaná kapucňa teplo na gram, stláča sa do plochého povrchu Obojsmerný špirálový zips, tenká páska vetracie otvory pri sedení; šetrí gramy Vrecko na odkladanie (obojstranný zips) prevráti sa, aby prehltol celú bundu Elastická šnúrka na lem + zámok šnúrky utesňuje vietor na asfalte Elastické manžety, nízky objem žiadny suchý zips na zachytenie škrupiny Prešívané kanáliky so šírkou 7 až 10 cm zastaví migráciu výplne po kompresii

Jedna poznámka o zdrojoch materiálov: značky, ktoré do cestovnej rady zakomponujú naratív udržateľnosti, môžu špecifikovaťZvršok a podšívka z recyklovaného materiálu s certifikátom GRSna rovnakej zbaliteľnej platforme – certifikovaná tkanina zvyšuje mierne náklady a čas dodania, ale zachováva pomer tepla a hmotnosti a chemická bezpečnosť podšívok priliehajúcich k pokožke by sa mala overiť pomocouOEKO-TEX STANDARD 100testovanie.

6Testovanie tvrdenia o kompresii pred zákazníkom

Tvrdenie o zbaliteľnosti je medzi tvrdeniami o odevoch nezvyčajné v tom, že si ho zákazníci vyskúšajú už v priebehu niekoľkých minút po vybalení – stlačia, prenesú, vybalia, posúdia. Vďaka tomu je overenie pred odoslaním nepodstatné.

Praktický testovací protokol

Najprv overte plnivosť oproti špecifikácii: plniaca schopnosť, zloženie a čistota každej hromadnej šarže v nezávislom laboratóriu, ako je IDFL. Po druhé, zmerajte objem plnenia na základe vzorky – stlačte bundu do jej úložného vrecka, stlačte ju pod plochým závažím na 30 sekúnd a zmerajte objem ohraničujúceho rámčeka; mal by sa pohybovať do 10 percent od cieľovej hodnoty špecifikácie. Po tretie, a to je najdôležitejšie, vykonajte kontrolu zotavenia z kompresie: držte bundy stlačené 24 a 72 hodín a potom v intervaloch merajte zotavenie z loftu. Kvalitná bunda s plnením 700 % sa obnoví do 90 percent pôvodného loftu do 24 hodín a v podstate úplne do 72; zotavenie podstatne pod touto hodnotou signalizuje buď nadmerné stlačenie plnenia, alebo kvalitu plnenia pod špecifikáciou.

Konzistentnosť veľkostí v rámci celej série je dôležitá z rovnakého dôvodu ako v každom veľkoobchodnom programe: objem balenia sa uvádza podľa veľkosti a krivka veľkostí, ktorá sa potichu mení, poruší špecifikáciu v extrémnych bodoch. Referenčné štandardizované definície mier –ISO 8559-1poskytuje antropometrický rámec meraní, ktorý slúži na určenie veľkosti, vďaka čomu je veľkosť porovnateľná medzi vašou špecifikáciou a veľkosťou v modelárni.

Poznámka k logistike:Keďže cestujúci stláčajú bundu aj niekoľko dní v kufri, odporúčame maloobchodným partnerom, aby vzorky z predajne rozbalili 24 až 72 hodín pred fotografovaním a vystavením na podlahe. Rovnaké obdobie na zotavenie sa z loftu platí aj po rozbalení obalu – bundy merané priamo po stlačení podhodnotia plniacu schopnosť a vygenerujú falošné vyradenia z dôvodu kvality.

7Minimálne objednávacie množstvo, ceny a dodacia lehota pre baliteľné programy

Náklady na program baliteľných tkanín sa sústreďujú na tri miesta: páperie, vrchná látka a čas potrebný na šitie. Páperie s vysokou plnivosťou sa účtuje za gram a za krok kvality – prechod zo 700 na 800 plnidiel môže zvýšiť náklady na plnidlo o 15 až 25 percent. Vrchné tkaniny s jemnou denierovou štruktúrou majú minimálne množstvo nite a štruktúru farbiacej dávky podobnú akémukoľvek programu na mieru, zvyčajne 800 až 1 500 metrov na farebnú kombináciu. A šitie ultraľahkých vrchných tkanín je pomalšie ako šitie stredne ťažkých tkanín, čo pridáva skutočné časy na odev, ktoré sa prejavia v cene FOB.

Pracovaný príklad

Prevádzkovateľ cestovného ruchu a maloobchodu si u nás nedávno objednal 1 800-kusový hlavný program: 700-vrstvové páperie RDS s gramážou 110 gramov, 20D ripstopová vrchná vrstva, konštrukcia s vreckami na uloženie, tri farebné prevedenia. Cena FOB (francosko) bola približne o 20 percent vyššia ako konvenčná 600-vrstvová nezbaliteľná bunda z tej istej továrne – najmä vďaka kvalite páperia a pomalšiemu šitiu jemnej vrchnej vrstvy – ale komprimovaný prepravný profil znížil náklady na prepravu na jednotku natoľko, že sa pokryla približne tretina tejto prémie, a maloobchodná cena pohodlne zvládla zvyšok. Kompresné balenie tiež znamenalo, že program sa dodával v menšom počte kartónov, čím sa pri rovnakom objeme znížili poplatky za manipuláciu v mieste určenia.

Čo sa týka načasovania, programy baliteľných materiálov fungujú na rovnakej kostre ako akýkoľvek OEM puffer: odber vzoriek 10 až 15 dní na kolo, hromadná výroba 45 až 70 dní po schválení predvýroby plus preprava a čas na zotavenie pred vystavením na výstavnej ploche. Súlad so sociálnymi požiadavkami by sa mal overiť v rámci toho istého procesu získavania zdrojov –Amfori BSCICertifikácia s uvedením skutočného výrobného miesta je základom, ktorý väčšina európskych a severoamerických maloobchodných partnerov očakáva pred nástupom dodávateľa.

PASSION OUTERWEAR je divízia spoločnosti Quanzhou Donghuang Garment Co., Ltd. s viac ako 20-ročnými skúsenosťami s výrobou a obchodom s outdoorovým oblečením, pracovným oblečením a vyhrievaným oblečením. Vytvárame baliteľné a štandardné prešívané programy v dodávateľských reťazcoch s certifikátmi BSCI, SMETA, GRS a OEKO-TEX, pričom cieľové hmotnosti náplne a objem balenia sú špecifikované pre každú veľkosť, a nie pre každý štýl. Kupujúci, ktorí rozširujú svojho cestovného zákazníka o produkty pre chladnejšie obdobie, môžu kombinovať baliteľný rad s naším...Vyhrievané oblečenie OEM/ODMplatforma — távyhrievaná vestazdieľa rovnakú logiku ľahkých vrstvení,vyhrievaná bundaslúži zimnej cestovnej ponuke a firemné programy môžu pridaťpracovné odevy na mieruv tom istom súbore o zhode.

Často kladené otázky

Aký objem balenia by som mal špecifikovať pre skutočne „zbaliteľnú“ cestovnú pútavú tašku?
V prípade základného cestovného programu sa zamerajte na 1,5 až 2,0 litre balenia pre veľkosť L s 90 až 120 gramami páperia s výplňou 700; prémiové ultralehké batohy dosahujú 1,0 až 1,4 litra. Uveďte cieľ v litroch a v rozmeroch vreca a špecifikujte metódu merania – stlačené pod plochým závažím po dobu 30 sekúnd – aby továreň, váš kontrolór kvality a maloobchodný kupujúci namerali to isté. Tolerancia prijatia plus alebo mínus 10 percent je realistická a vymáhateľná.
Je úložné vrecko lepšie ako samostatné vrecko na veci?
Pri cestovných produktoch áno. Úložné vrecko, ktoré sa prevráti hore dnom a zmestí sa doň celá bunda, odstráni najčastejšie strácaný doplnok z vrchného oblečenia, zbalí sa jednou rukou za pár sekúnd a takmer nepridáva žiadnu hmotnosť. Samostatné vrecko je o niečo menšie, pretože sa dá stlačiť nad objem vlastného vrecka bundy, takže ho stále používajú prémiové horolezecké modely – ale pre cestovné maloobchody, letiskové občerstvenie a darčekové programy je konštrukcia úložného vrecka výhodná pre používateľskú skúsenosť a znižuje popredajné sťažnosti na stratené vrecká.
Ako veľmi ovplyvňuje plnivosť veľkosť v balení v praxi?
Významné. Pri porovnateľnej teplote vám zvýšenie plniacej schopnosti zo 600 na 800 umožní znížiť hmotnosť náplne približne o 30 až 40 percent, čo zmenší hmotnosť odevu aj objem balenia približne o tretinu až polovicu. Náklady na zľavu sa neúmerne zvyšujú, pretože šarže s vysokou plniacou schopnosťou sú vzácnejšie, takže komerčným optimom pre väčšinu cestovných programov je náplň 700 – poskytuje väčšinu výhod balenia ako náplň 800 pri výrazne nižších nákladoch.
Poškodí opakované stlačenie páperie?
Kvalitné páperie dobre znáša opakovanú kompresiu – to je vlastné materiálu. Príčinou poruchy nie je samotné páperie, ale kvalita konštrukcie: švy, ktoré pod tlakom presakujú, kanáliky, ktoré umožňujú migráciu výplne, a povrchové vrstvy, ktoré sa trvalo pokrčia v miestach prehybov. Overte to testom kompresnej regenerácie – 24 a 72 hodín stlačené, potom zmerajte loftovú regeneráciu, ktorá by sa mala do 24 hodín vrátiť do 90 percent pôvodnej hodnoty. Pretrvávajúca nízka regenerácia zvyčajne súvisí s kvalitou výplne alebo príliš agresívnym zhutnením, nie so samotným kompresným cyklom.
Aké minimálne objednávacie množstvo mám očakávať pre program baliteľných puzdier na mieru?
Kompletná OEM výroba s vlastnou farbou plášťa a konštrukciou úložných vreciek zvyčajne začína na 500 až 800 kusoch, pričom certifikovaná alebo na mieru farbená vrchná látka posúva efektívne minimum na 800 až 1 000 kusov, pretože továrne predávajú v pevných dávkach približne 800 až 1 500 metrov na farebnú kombináciu. Pomery veľkostí a farieb sa zvyčajne dajú v rámci objednávky voľne kombinovať – ​​vyjednajte si minimum ako celkové objednané množstvo a nie na farebnú kombináciu, alebo program s tromi farebnými kombináciami nenápadne strojnásobí váš záväzok.
Ako sa testuje zbaliteľná prešívaná deka pred odoslaním?
Toto tvrdenie pokrývajú štyri kontroly: testovanie plnenia na úrovni šarže (plnivosť, zloženie, kyslíkové číslo, zákal) v nezávislom laboratóriu; meranie objemu balenia oproti cieľovej hodnote špecifikácie na základe vzorky; test zotavenia z kompresie po 24 a 72 hodinách; a kontrola odolnosti švov a prešívania voči páperiu na zachytenie úniku plnenia cez otvory od ihiel. Pridajte štandardné rozmery odevu oproti tabuľke veľkostí po 24-hodinovom zotavení z loftu, pretože meranie čerstvo rozbalených búnd podhodnocuje rozmery a generuje falošné chyby.
Phoenix Xie
Phoenix Xie
GM | OBLEČENIE PRE VÁŠŇU Z QUANZHOU
20 rokov výroby outdoorového oblečenia, pracovného oblečenia a vyhrievaného oblečenia. Certifikované spoločnosťami BSCI, SMETA, GRS, OEKO-TEX a VF Corporation. Spojte sa naLinkedIn.

Vyvíjate program pre zbaliteľnú cestovnú prešívanú bundičku?

Spoločnosť PASSION OUTERWEAR vyrába ľahké zbaliteľné prešívané bundy od 300 kusov s uvedením hmotnosti náplne pre každú veľkosť, cieľovým objemom v zbalenom stave uvedeným v špecifikácii, konštrukciou s vreckami a dodávateľskými reťazcami certifikovanými podľa BSCI, SMETA, GRS a OEKO-TEX. Pošlite nám svoju cieľovú hmotnosť a veľkosť v zbalenom stave – odpovieme vám do 24 hodín.

Vyžiadajte si cenovú ponuku na baliteľný program Zobraziť program OEM / ODM